Наші фахівці

Індивідуальний підхід до людей та професійне ставлення до роботи

врач мрт в Киеве

Титоренко Роман Сергійович

Головний лікар діагностичного центру «Медіскан Груп»

врач мрт в Киеве

Кушнір Антон Леонідович

Лікар-мамолог, рентгенолог діагностичного центру «Медіскан Груп»

врач мрт и кт в Киеве

Барська Катерина Сергіївна

Лікар-рентгенолог діагностичного центру «Медіскан Груп»

врач узи в Киеве

Солодовник Олександр Володимирович

Лікар УЗД діагностичного центру «Медіскан Груп»

врач узи в Киеве

Марущук Тетяна Андріївна

Лікар МРТ, КТ діагностичного центру «Медіскан Груп»

врач узи в Киеве

Овсяннік Ілона Василівна

Лікар кардіолог діагностичного центру «Медіскан Груп»

врач кардиолог в Киеве

Шаповалова Валентина Вікторівна

Лікар кардіолог діагностичного центру «Медіскан Груп»

Як Ви думаєте, яка частина роботи займає у грамотного фахівця більшу частину часу? Діагностика? Лікування? Робота з амбулаторними картами? Ні. Найбільше часу забирає навчання. Все життя, кожен день лікар повинен вчитися. Немає ніякої різниці, скільки він практикує - обсяг медичних знань в наш час подвоюється кожні два роки. І для того, щоб використовувати найбільш дієві підходи в діагностиці та лікуванні, потрібно вчитися весь час. Найпродуктивніша форма оволодіння знаннями (крім особистого спілкування з визнаними майстрами своєї справи) - участь в роботі міжнародних професійних співтовариств, співпрацею з якими у нас є всі підстави пишатися.

ESR (European Society of Radiology) – Європейська Асоціація Радіологів - професійна організація, яка фінансується переважно за рахунок членських внесків, а тому незалежна в своїй думці. Метою ESR є «підвищення рівня радіологічної допомоги в Європі і за її межами». Для втілення цієї мети в життя ESR кілька разів на рік проводить цільові школи з радіології (ESOR - European School of Radiology) в різних країнах світу. В цих школах обговорюються досягнення і вся новітня інформація про методи візуалізації в медицині. Затверджуються стандарти в діагностичних підходах, засновані на досягненнях доказової медицини (Evidence-based medicine).

Медіскан ГРУП – діагностичний центр,

який повністю дотримується рекомендацій ESR та інших авторитетних професійних організацій. Ми готові обговорити з Вами будь-яке питання, яке може виникнути з цього приводу. Скористайтеся формою зворотного зв'язку або зв'яжіться з нами за телефонами - з радістю допоможемо Вам!