Магнітно-резонансна томографія (МРТ)

МРТ Київ

Шановні клієнти!

Ми розпочали обстеження на новому магнітно-резонансному томографі Vantage Titan Helios MRT 1,5 Т. Цей апарат поєднує в собі такі якості: комфорт, безпечне та приємне середовище сканування та суттєве прискорення часу обстеження.

Ми завжди піклуємось про своїх клієнтів, створюючи комфортні та якісні умови діагностики.

Нові інноваційні технології МРТ постійно підвищують якість діагностики; разом з тим, удосконалені методики отримання зображень повинні поєднуватися зі зручністю роботи персоналу і комфортом для пацієнта.

Томограф Vantage Titan компанії Toshiba, встановлений в нашому Центрі, це сучасна система МРТ, в якій використовується короткий (149 см) і, у той же час широкий тунель (71 см) для пацієнта без шкоди для якості зображень. Відстань від особи пацієнта до верхньої стінки тунелю більше 30 см. Що дозволяє проводити дослідження огрядних пацієнтів і зменшує прояви клаустрофобії. При наявності досить великого поля огляду - 55 х 55 х 50 см і діапазону сканування - 205 см, зберігається висока якість зображень.

При роботі цього томографа рівень акустичного шуму мінімальний, завдяки спеціальній технології градієнтних котушок Pianissimo.

При проведенні досліджень, які вимагають моніторингу пацієнта (ЕКГ, пульс, дихання), використовуються спеціальні бездротові (WI-FI) датчики.

Завдяки використанню потужної градієнтної системи Helios та технології паралельної візуалізації SPEEDER в 16 разів скорочується час сканування і знаходження пацієнта в апараті, при збереженні високої якості зображень.

Спеціальна технологія ATLAS дозволяє проводити дослідження різних зон пацієнта одночасно або послідовно без переукладання.

томографія в києві

УМОВИ ПІДГОТОВКИ ДО ДЕЯКИХ МР-ДОСЛІДЖЕНЬ

Перед більшістю МР-досліджень (голови, шиї, хребта, кінцівок, суглобів) - спеціальна підготовка не потрібна.

Про правила підготовки до деяких спеціальних досліджень – МРТ органів черевної порожнини, заочеревинного простору; МРТ органів малого тазу у чоловіків і жінок Ви можете прочитати у відповідних розділах.

ТРИВАЛІСТЬ ДОСЛІДЖЕННЯ

Тривалість дослідження залежить від анатомічної ділянки і поставлених діагностичних завдань. Дослідження одного відділу хребта займає до 15 хв. Дослідження органів черевної порожнини або малого таза із застосуванням контрасту - 45 хвилин і більше. Зі збільшенням кількості і протяжності анатомічних зон дослідження, а також при виникненні в ході дослідження необхідності дообстеження за рамками стандартного протоколу - час дослідження може збільшуватися. У Центрі ви можете перебувати від 30 хвилин і більше в залежності від складності діагностичної задачі, що необхідно враховувати при плануванні інших заходів або від'їзду.

КОЛИ ВИ ОТРИМАЄТЕ ВИСНОВОК

Після проведення дослідження лікар-рентгенолог аналізує від 200 до 1000 зображень. Для складних досліджень робить Мультипланарні реконструкції, будує карти дифузії і графіки контрастного накопичення, порівнює результати з попередніми дослідженнями (при їх наявності), що вимагає часу. Найбільш інформативні зображення друкуються на плівку для лікуючого лікаря і пацієнта, результати дослідження записується в повному обсязі на диск. Після детального аналізу ви отримуєте висновок, плівку і диск з дослідженням.

Згідно з положенням Наказу МОЗ України № 340 від 28.11.1997 на підготовку укладення відводиться 24 години, проте персонал Діагностичного Центру «Медіскан Груп» намагається, щоб висновки були готові в день обстеження. Для вашої зручності можливе пересилання результатів на зазначену електронну пошту або «Новою поштою».

Інформація для пацієнта

Перейти  

Магнітно-резонансна томографія

Розділи  
Ціни на МРТ діагностику

Послуги діагностики

Діагностичний центр "Медіскан Груп" проводить МРТ діагностику в Києві