Залиште Ваш відгук про роботу центру

Ваше ім'я:

Ваш E-mail:

Ваш відгук:

*всі поля обов'язкові для заповнення, будь ласка, введіть реальний e-mail

 

Відгуки

 

Дмитро

Сьогодні мені в центрі провели операцію по витяганню чужорідного тіла (кулі) з грудей під навігацією томографа. Був дуже здивований якістю апаратури і швидкістю виконання операції. Наче побував на космічній станції. Хірурги сказали що без цього обладнання не змогли б витягти кулю. Здивований, що у нас в Україні можуть таке робити. Моє скромне спасибі!

Людмила Очеретько

Ставлення до людей на вищому рівні. Якість дослідження повністю задовольнило мого лікаря. Дякую!!

Оксана

Я вперше була сьогодні на МРТ діагностиці в центр "Медіскан" - все швидко, чітко, злагоджено, чіткі знімки, остаточний висновок - величезне спасибі за надану можливість і кваліфікацію співробітників. Рекомендую всім!

Янина Добра

Щиро дякую турботливим профі за сьогоднішнє обстеження! Ви прекрасні! ДЯКУЮ

Тетяня Ляш

Робила КТ у лікаря Титоренко Романа Сергійовича, прекрасний, кваліфікований компетентний лікар. Дуже спокійно, а головне доступно пояснив результати обстеження.

Заварин Олександр

Чудові фахівці. Дуже якісний ремонт самого приміщення. Гарне обладнання

Олена

Чудовий центр з гарним обслуговуванням! Я дуже задоволена, що потрапила сюди. Привітний персонал, приємна атмосфера, ніде такого не бачила, та й вартість обстеження доступна. (Хоча я робила за хорошою знижкою, у чому мені дуже пощастило). Тут роблять якісні зображення і точні висновки. Хотілося б відзначити злагоджену роботу центру, а також нове обладнання і, звичайно ж, грамотний персонал! . У співвідношенні "ціна - якість" кращого центру ви не знайдете, саме тому я рекомендую Медіскан Груп всім!