Ультразвукова діагностика експертного класу

Інноваційні можливості ультразвукової діагностики на апаратах i900 та Aplio 500 у Києві

У діагностичному центрі «Медіскан груп» — першому, і поки що єдиному в Україні, — проводяться дослідження на інноваційній ультразвуковій системі i900 японської компанії Canon Medical Systems, яка за суттю є ультразвуковою лабораторією з величезним спектром можливостей.

Це обладнання дає змогу проводити дослідження з неперевершеною клінічною точністю, використовувати технології вирішення діагностичних завдань, які недоступні на інших УЗ-апаратах. А завдяки професійній майстерності та обізнаності фахівців Центру всі експертні можливості i900 використовуються у повному обсязі.

Діагностичні переваги дослідження на i900

Завдяки особливим конструкційним і технологічним можливостям датчиків підвищеної чутливості лікар має змогу побачити детальне точне зображення високої роздільної здатності кожної ділянки того чи іншого органа, навіть найдрібніші частинки тканини, наче при мікророзрізі. Це означає, що він зможе безболісно та швидко діагностувати патології, які, зазвичай, складно діагностуються або потребують інвазивних методів. Також у найраніших стадіях можна побачити початок розвитку новоутворень (навіть у дуже важкодоступних місцях) і виявити їх доброякісну чи злоякісну природу, коли лікування найефективніше та найменш складне.

Важливо! Якість візуалізації не залежить від конституційних особливостей пацієнта — жирового шару.

Коли слід обирати дослідження на i900

Серце. Аналіз мітрального клапана, індекс продуктивності міокарда та 3D оцінка його рухливості.

Печінка. Дослідження печінки має багато труднощів і нюансів. Якість діагностики її стану та моніторингу змін напряму пов’язана як з рівнем обладнання, так і кваліфікацією лікаря, а можливості залежать від наявності унікальних технологій, які розроблені спеціально під дослідження печінки. Найбільші діагностичні можливості щодо дослідження печінки на сьогодні має саме i900.

Стан печінки є індикатором стану усього організму. Захворювання цього органа, навіть у прихованому вигляді без прояву будь-яких симптомів, можуть стати провокаторами найсерйозніших хвороб не тільки самої печінки (цироз, рак), а й інших органів і систем: серця та судин (інфаркти, інсульти), діабету.

Найрозповсюдженіші захворювання печінки розпочинаються з накопичування жиру в її клітинах — стеатозу. i900 дає змогу:

  • виявляти наявність жиру у найранішій стадії (тобто перші безсимптомні прояви розвитку захворювання, коли його можна легко зупинити лише коригуванням харчування);
  • провести точну деталізовану діагностику та стадіювання стеатозу й фіброзу, запалення, цирозу і раку печінки.

Поверхневі органи та тканини (утворення підшкірного жирового шару).

Завдяки високочастотному ультразвуковому датчику лікар може деталізовано візуалізувати утворення, провести оцінку їх жорсткості за технологією еластографії та достовірно визначити природу утворення.

Судини. Використання високочутливих матричних датчиків дає змогу отримати найінформативнішу картину як найглибших, так і поверхневих судин. Це дає суттєві переваги в оцінці кровотоків.

ультразвукова діагностика Київ

Переваги дослідження на УЗД апараті Aplio 500

Мультипараметрічний принцип УЗ-діагностики

Протягом одного дослідження лікар застосовує відразу кілька технологій: доплерографію, еластографію, еластометрію, стеатометрію та інші. Це дає можливість пацієнту протягом одного прийому отримати повне УЗ обстеження.

Постановка точного діагнозу завдяки інноваційній технології Smart Fusion

Різні види дослідження - УЗД, МРТ, КТ - можуть давати різну, доповнюючу, інформацію про стан того чи іншого органу, новоутворення. Технологія Smart Fusion дає можливість поєднувати зображення певної зони МРТ або КТ і УЗД. Тобто, при проведенні дослідження лікар поєднує УЗ-зображення з раніше отриманими на МРТ або КТ, що дозволяє побачити важкодоступні зони, уточнити важливі деталі і поставити точний діагноз.

Проведення прицільної біопсії простати під одночасним контролем УЗД та МРТ

Ця методика стала можливою завдяки Smart Fusion-технології. вона значно перевершує за точністю традиційні методи біопсії, дозволяє скоротити кількість проколів-пункцій. А також в переважній більшості випадків виключає необхідність проведення повторних процедур.

узд Київ

Ультразвукова діагностика

Розділи  
Ціни на УЗД діагностику в Києві

Діагностичний центр "Медіскан Груп" проводить КТ та МРТ діагностику в Києві